Piegāde

Preces tiek piegādātas darba dienās no pl. 9.00 līdz 21.00, ka arī sestdienās un svētdienās no pl. 10.00 līdz 18.00. Lai vienotos par individuālo piegādi Jums ērtajā laikā, sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu, kas norādīti sadaļā „Kontakti”. Piegādes laiks var mainīties, ja pasūtītājs neatrodas pēc norādītās adreses norunātajā laikā, vai adrese norādīta neprecīzi.
Pasūtītājs ir tiesīgs atteikties no nekvalitatīvās vai bojātās preces, kas tiek konstatēta kurjera klātbūtnē. Pēc preces saņemšanas SIA „Blumenstrasse” nenes atbildību par tās stāvokli.
Juridiskām personām, kas noslēdza sadarbības līgumu, mēs piedāvājam preču bezmaksas piegādi Rīgā un Rīgas rajonā.

Piegāde Rīgā un Rīgas rajonā
Jūsu pirkumu piegādes cena Rīgā un Rīgas rajonā sastāda 10 euro. Apmaksājot preci skaidrā naudā piegādes vietā – 20 euro.
Ja prece atrodas noliktavā, Jūs to saņemsiet 24 stundu laikā no apmaksas apstiprinājuma brīža*.
Pasūtījumi kopējā vērtībā virs 100 euro tiek piegādāti bezmaksas.

Piegāde pārējā Latvijas teritorijā
Jūsu pirkumu piegādes cena pārējā Latvijas teritorijā ir atkarīga no atrašanās vietas un piegādes laika, kas tiek precizēti preces pasūtījuma veikšanas brīdi.
Ja prece atrodas noliktavā, Jūs to saņemsiet 48 stundu laikā no apmaksas apstiprinājuma brīža*.
Pasūtījumi kopējā vērtībā virs 500 euro tiek piegādāti bezmaksas.

Ja Jums radušies jebkādi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni +371-26001103 darba dienās no pl. 10.00 līdz 19.00 vai pa e-pastu info@blumenstrasse.lv.

* SIA „Blumenstrasse” ir tiesīga paildzināt piegādes laiku, iepriekš brīdinot par to pasūtītāju, ja piegādes dienests ir pārslogots. Tādēļ, lai nodrošinātu ziedu saņemšanu Jums ērtajā laikā, svētkos iesakām veikt pasūtījumu savlaicīgi.